Yenibosna tesisatçı ile kırmadan kameralı sistemle su kaçağı bulma ve robotla tıkanıklık açma işlemleri sadece 99 TL dir. Çözüm Merkezi tesisat firmamızı aynı gün içinde servis hizmeti almak için arayabilirsiniz.

Yenibosnada Su Tesisatçısı

Yenibosna tesisatçı ile güven imar etmeye devam ediyoruz. Tesisatçı ekibimize güvenen, itimat eden tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. 10 seneyi aşkın tecrübemiz ile kuruluşumuzdaki faaliyetlerimiz devam ediyor ve faturalı, garantili olarak her hangi bir tesisattaki tıkanmaları aşabiliyoruz. Yenibosna su tesisat ile bir lavabo giderindeki en kirli, artık tortu, çamurlu hale gelmiş ve diğer taraftan koku yaymaya devam eden bir hat sizce nasıl temizlenebilir. Lavabo içine her gün sabah akşam şekilde çözücü maddeler dökün. 1-2 hafta kullanın eğer sonuç alıyorsanız bu maddeler pek lavaboya yerleşmemiş ve bir kısmı çözünmüş demektir. Fakat zamk gibi sert ve orada yapışkanlığı artan maddelerde kesinlikle işe yaramayabilir. Tesisatları hızlı şekilde temizlemenin tek yolu orada atıkları birkaç santim yakınına kadar gelerek görmek ve orada çözüm aramaktır. Boruları parçalamadan bunu başlangıç bölümünden itibaren 30 metreye yakın şekilde sağlayacak cihazlara tamamı ile sahibiz. Atığı kamera ile görüp, sadece birkaç santim gibi yakına gelerek o kısımda tazyikli su gönderirsek ve bunları atıklara nişan alarak tamamen boru çaplarından çözünmesi amacıyla uygularsak sizce verim alamaz mıyız? Bu aşamaya gelinmesi araştırmanın bitmesi yani 20 dakika kadar zaman temizlik 10-20 dakika kadar sürebilmektedir.

Yenibosna tesisatçı ile temizlik madde kullanımından daha etkili olan tekniklerin yani cihaz kullanımına dayalı aşamaların tesisatlarınıza taşınmasına ne dersiniz? Atık kokularının daha fazla hanenizde yer almasına izin vermeyin.

0533 355 94 93 TIKLA ARA