Yenibosna kameralı tesisatçı firmamızda noktasal su kaçağı tespiti ve tamiri için servis vermektedir dairede su kaçağı bulma fiyatı 99 TL dir. Yenibosna tesisatçı şubemizi arayarak aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz kırma dökme yapmadan tesisat kaçakları bulunmaktadır.

Yenibosna ev su kaçağı testi telefon numarası 0533 355 94 93 bizi arayarak temiz suda ve kirli suda su kaçağı testi yaptırabilirsiniz.

Yenibosna Su Kaçağı Tespiti

Yenibosna kameralı tesisatçı kırmadan su hasarı tespit eden firmadır. Bina su tesisatında su sızıntısı varsa yapmanız gereken birkaç işlem vardır. Vanayı kapatın, elektrik tesisatına ait şalteri indirin, su damlası gelen yüzeylere yakın eşyaları uzaklaştırın veya daha yukarı noktalara taşıyın, evi mutlaka havalandırın. Peki yeri bilinmeyen su sızıntıları nasıl bulunur?

Yenibosna kameralı su tesisatçı su baskını temizlik yapan servistir. Boru kaynak yeri çıkmış, patlamış olabilir ve bu tesisatın farklı yerinde de oluşabilir. Buna sebep eskiyen boru tesisatı, dış hasarlar, basınç fazlalığı gibi artırmak mümkündür. Su borusundan sızan suyu durdurmak için tesisatın basıncına ilk başta cihaz ile bakarak ne miktarda sızdığını görmek gerekir ve hasar veren bir işlem değildir. Evi, iş yerini su basması, alt kata sızıntı sorununu tam olarak çözmek için ses dedektörü ile dinleme yaparak, sızıntıya ait seslerin nokta yerini cihaz verilerini takip ederek bulabiliriz. Mükemmel su arıza tespiti için her alanın kırılmasına asla gerek yoktur. Elimizdeki cihazla sizlere su kaçağı hasar raporu sunarız ve tesisat onarımı için size durumu anlatır, onayınız ile yeri bilinmekte olan tüm sorunları hızlıca çözebiliriz.

Yenibosna kameralı tesisatçı su hasar raporu hazırlayan tesisatçıdır. Su baskının hasar tespiti, tamir işlemi uygulanmadan bulunmaktadır. Basınçtaki anormal yükseliş sonrasındaki patlama veya küçük miktarda sızıntılar dahil her şeyi basınç testi ile görmekte, gerekirse ilaç kullanarak su kaçağı bulma, onarımı yapan firmalar olarak bu tür nokta çözümler de sunabiliriz.

yenibosna kameralı tesisatçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 355 94 93 TIKLA ARA