Değirmenbahçe caddesi tesisatçı ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ve tıkanmış gider borusu açma hizmeti 99 TL dir. Yanibosna tesisatçı aynı gün içinde servis hizmeti verilmektedir.

Değirmenbahçede Tesisatçı

Yenibosna değirmenbahçe tesisatçı firmamızca aynı daire düzlemi altındaki bulunan çok sayıda tesisat sisteminin zamanla borulardan bağlı sebepler ile yıpranabileceklerini anlatmak istiyoruz. Bazen lavaboların gider bölümüne geçiş sırasındaki elek kısmı yani dişli metal hazne olan evyenin biraz daha geniş ağızlı veya tamamen ağızı olmadan çıkartılarak kullanılması içine çok sayıda irili ufaklı maddenin geçmesini sağlamakta ve akabinde tıkanmalara neden olmaktadır. Değirmenbahçe caddesi tesisatçı ile etraftaki kirlerin zamanla tıkadığı hatları nasıl temizlediğini sizlere anlatalım. Lavabo etrafı, bina içinde temizlik amacıyla kullandığımız leğen içinde kalmış atık sular gider içine dökülmesi sırasında içinde sayısız kirli madde olabilir. Toz, kir, saç, sakal, tüy, küçük bozuk para, kağıt parçalara, küçük dikiş iğnesi veya farklı şekilde bunları örneklendirebiliriz. Bunları ayıklayarak dökmek için minik bir elek yeterli iken bazen bu şekilde düşünemiyoruz ve yoğun şekilde dökülen bu sulara ek olarak lavabo etrafında çeşitli temizlik ürünleri, sabun artıkları, peçeteler, yoğun sakal artıkları, uzun saçlarda eklenince lavabo giderinde yumak haline gelen atıklar sıklıkla pompa kullanmanızın önünü açmaktadır. Bunu tamamen ortadan kaldırmak için kesinlikle lavabo biraz yan tarafa çekilir ve evye altındaki kısımla birlikte duvar içinde gider bölmesi için 30 metreye yakın menzili olan cihazımız ile araştırma ve kanal açma aparatı, gerekirse tazyikli su kullanımı gibi adımlarla tamamen o bölgelerde temizliğin geri gelmesi sağlanır.

Değirmenbahçe caddesi tesisatçı yabancı cisimlerin tesisatınızı mahveden şeklini ortadan kaldıracak formülleri sizlere sunmaktadır.

Değirmenbahçe Caddesi Tesisatçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 355 94 93 TIKLA ARA